Nowe automaty AS5160 i AS5160T - Przejdź na czystą stronę!


2016-07-12 10:46

Ekonomiczne rozwiązanie do sprzątania w hotelach, restauracjach, na dworcach kolejowych i autobusowych, w fabrykach, supermarketach, galeriach handlowych, szpitalach, szkołach i innych obiektach użyteczności publicznej.
 
 
Szerokość robocza 51 cm i silnik napędowy szczotki o mocy 450 W sprawiają, że maszyny te wykonują swoją pracę szybko i bez wysiłku. 

Sprawdza się to szczególnie w modelu AS5160 T (wersja z kontrolą trakcji), wyposażonym w silnik napędowy o mocy 150 W, dzięki któremu automat z lekkością porusza się do przodu. 

Długotrwałe czyszczenie zapewniają zbiorniki wody i nieczystości o pojemności 61 litrów każdy oraz wydajne baterie 2 x 12 V. 
Duże koła i wytrzymałe rolki zapewniają idealne wyważenie i łatwe manewrowanie maszyną. Licznik motogodzin pracy i wskaźnik poziomu wody wskazują aktualne informacje o stanie maszyny, a układ napędowy z przekładnią redukcyjną w wersji z kontrolą trakcji zapewnia płynną pracę przy minimum wysiłku. 
Wszystkie czynności związane z opróżnianiem, napełnianiem zbiorników automatu wykonuje się łatwo, oszczędzając czas i pieniądze.

• Wydajność: Szerokość robocza 51 cm
• Automatyczny montaż i demontaż napędu szczotek i tarcz
• Licznik godzin pracy: Informuje o czasie pracy maszyny
• Duża pojemność zwiększająca wydajność: 61-litrowy zbiornik wody/
nieczystości
• Solidna konstrukcja i wytrzymałość: Stabilny układ jezdny
i przemyślany kształt zbiorników
• Niezawodność: Trwała ssawa aluminiowa o szerokości 79 cm