Nowa seria odkurzaczy LSU


1/21/2013 12:00 AM

Nowa linia odkurzaczy VIPER do pracy na sucho i mokro.

Nowa seria odkurzaczy LSU charakteryzuje się prostą, niezawodną i wytrzymałą konstrukcją oraz optymalną mocą ssania. W unikalnej, zaprojektowanej przez VIPER serii dostępne są zarówno modele ze zbiornikami ze stali nierdzewnej jak i z tworzywa sztucznego. Zastosowany nowy filtr wodoodporny nie wymaga wymiany i pozostaje wewnątrz odkurzacza podczas pracy na sucho i mokro. 

 

Począwszy od modelu LSU 155 każdy kolejny wyposażony jest w wąż spustowy, który ułatwia opróżnianie zbiornika (bez zdejmowania głowicy z silnikiem) a dla łatwiejszego i bezpieczniejszego użytkowania wyposażono je w duże, tylne koła podporowe i przednie koła obrotowe oraz poręczne mocowania do przechowywania akcesoriów.

Odkurzacze LSU dostępne w różnych pojemnościach zbiorników od 35 do 95 litrów, z jednym, dwoma lub trzema silnikami. Ta szeroka gama modeli sprawia, że nadaje się do większości prac związanych z profesjonalnym utrzymaniem czystości a w połączeniu z bardzo atrakcyjną ceną są niezwykle konkurencyjną alternatywą w swoim segmencie.

Pomimo swojej konkurencyjnej ceny odkurzacze VIPER spełniają wysokie standardy projektowania, niezawodności i funkcjonalności, które są charakterystyczne dla  wszystkich produktów Nilfisk-Advance.